• Edukacja
  • Rozwój
  • Nauka

“(...) To tylko dzieło czegoś jest warte,
z którego człowiek może się poprawić i mądrości nauczyć (...)” Adam Mickiewicz

 

SZKOLENIE BIBLIOTECZNE

 

Uprzejmie informujemy, że Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku studiów stacjonarnych w roku akademickim 2019/2020 odbywa się w Bibliotece Głównej, Al. Armii Krajowej 36 II piętro pok. 309.

Dodatkowych informacji udzielają: Urszula Knop  e-mail: urszula.knop@pcz.pl tel. 34 32 50 938, Alicja Paruzel e-mail: aparuzel@bg.pcz.pl tel. 34 32 50 958.

Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej.

PLAN ZAJĘĆ Z PRZYSPOSOBIENIA BIBLIOTECZNEGO

DLA STUDENTÓW I ROKU POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

 

DATA GODZINA WYDZIAŁ - KIERUNEK GRUPA

3 października

2019

czwartek

Godz.9-10

WZ- Finanse i Rachunkowość

Grupa 1  
Godz.10-11

WZ- Finanse i Rachunkowość

Grupa 2  
Godz. 11-12

WZ- Finanse i Rachunkowość

Grupa 3  
Godz. 12-13

WZ- Finanse i Rachunkowość

Grupa 4  
Godz. 13-14

WZ- Finanse i Rachunkowość

Grupa 5  

4 października

2019

piątek

Godz. 9-10

WZ - Angielski Język Biznesu

Grupa 1  
Godz. 10-11

WZ - Angielski Język Biznesu

Grupa 2  
Godz.11-12

WZ- Zarządzanie

Grupa 1  
Godz. 12-13

WZ- Zarządzanie

Grupa 2  
Godz. 13-14

WZ- Zarządzanie w Turystyce i Sporcie

Grupa 1   
Godz. 14-15

WZ - Design i Zarządzanie Projektami

Grupa 1    

7 października

2019

poniedziałek

Godz. 9-10

WZ - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Grupa 1     
Godz. 10-11

WZ - Zarządzanie Jakością i Produkcją

Grupa 1      
Godz. 11-12

WZ - Quality and Production Management

Grupa 1       

8 października

2019

wtorek

Godz. 9-10

WZ- - Logistyka

Grupa 1      
Godz. 10-11

WZ - Logistyka

Grupa 2 
Godz. 11-12

WZ - Logistyka

Grupa 3        
Godz. 12-13

WZ - Logistyka Inżynierska

Grupa 1         
Godz. 13-14

WZ - Logistyka Inżynierska

Grupa 2          
Godz. 14-15

WZ - Logistyka Inżynierska

Grupa 3      

9 października

2019

środa

Godz. 14-15 WB - Budownictwo z Wykorzystaniem Technologii BIM Grupa 1

10 października

2019

czwartek

Godz. 9-10 WIiŚ - Biotechnologia Grupa 1
Godz.10-11 WIPiTM - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Grupa 1
Godz. 11-12 WIMiI - Informatyka  Grupa 5
Godz.12-13 WB - Budownictwo Grupa 1
Godz. 13-14 WIPiTM - Inżynieria Materiałowa Grupa 1
Godz. 14-15 WIMiI - Matematyka Stosowana i Technologie Informatyczne Grupa 1

11 października

2019

piątek

Godz. 9-10 WB - Budownictwo Grupa 2
Godz. 10-11 WIMiI - Informatyka Grupa 4
Godz. 12-13 WIMiI - Informatyka Grupa 2
Godz. 13-14 WIMiI - Pion Techniczny Grupa 1 lab. 1 i 2
Godz. 14-15 WIiŚ - Energetyka Grupa 1

14 października

2019

poniedziałek

Godz. 9-10 WIMiI - Informatyka Grupa 1 
Godz. 10-11 WIMiI - Pion Techniczny Grupa 3 lab. 5
Godz. 12-13 WIMiI - Pion Techniczny Grupa 2 lab. 3
Godz. 14-15 WIiŚ - Inżynieria Środowiska Grupa 1

15 października

2019

wtorek

Godz. 10-11 WIMiI - Informatyka Grupa 7
Godz. 11-12 WIMiI - Informatyka (grupa anglojęzyczna)  
Godz. 12-13 WE - Elektrotechnika Grupa 1
Godz. 14-15 WE Automatyka i Robotyka  Grupa 1

16 października

2019

środa

Godz. 10-11 WIMiI - Informatyka Grupa 3
Godz. 11-12 WIMiI - Informatyka Grupa 8
Godz. 12-13 WIMiI - Informatyka Grupa 6
Godz. 13-14 WIMiI - Pion Techniczny Grupa 2 lab. 4

17 października

2019

czwartek

Godz. 9-10 WE - Elektrotechnika  Grupa 2