• Edukacja
  • Rozwój
  • Nauka

“(...) To tylko dzieło czegoś jest warte,
z którego człowiek może się poprawić i mądrości nauczyć (...)” Adam Mickiewicz

 

OGŁOSZENIE

Biblioteka Główna zaprasza do testowania (do dnia 31 maja 2018 r.) baz na platformie EBSCOhost. Bazy zapewniają dostęp do pełnych tekstów ponad 13.500 czasopism naukowych o zasięgu międzynarodowym, w większości niedostępnych w aktualnie prenumerowanych zasobach.

Academic Search Ultimate to wielodziedzinowa pełnotekstowa baza publikacji naukowych zawierająca pełne teksty czasopism wydawanych w języku angielskim i w językach lokalnych na terenie Ameryki Północnej, Afryki, Azji, Oceanii, Europy, Ameryki Łacińskiej. Wiele czasopism indeksowanych jest w wiodących indeksach cytowań, co świadczy o wysokiej jakości zasobów. Academic Search Ultimate jest wszechstronnym narzędziem badawczym dla poszukujących obszernego źródła informacji w globalnej perspektywie.

Regional Business News zawiera pełnotekstowe materiały regionalnych publikacji biznesowych obejmuje ponad 80 publikacji biznesowych na temat wszystkich obszarów miejskich i wiejskich Stanów Zjednoczonych.

Business Source Ultimate zapewnia dostęp do lokalnych wiadomości na temat biznesu, studia przypadków, raporty ekonomiczne, raporty na temat krajów, analizy SWOT, profile przedsiębiorstw, wywiady z doświadczonymi przedsiębiorcami i analitykami. Tematyka bazy obejmuje: księgowość, administrację, bankowość, ekonomię, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie, marketing i sprzedaż.

Zapraszamy do udziału w sesjach online prezentujących zasoby testowanych baz.

26.03 (poniedziałek) o godz. 10.00 – link do sesji
27.03 (wtorek) o godz. 10.00 – link do sesji